Používáte kuchyňského robota?

Už dlouho řeším, jestli a případně jakého kuchyňského robota si koupit. Zatím používám ponorný mixér a něco, kam se nasadí dva druhy metliček a šlehá to, anebo hnětá těsto. Jen teď s větší kuchyní si říkám, zda by mi nějaký robot neulehčil práci. Co používáte vy?

3 komentáře u „Používáte kuchyňského robota?

  1. Nový tyčový mixer jsem si koupila loni a už hrozných let mám Bosh – staršího bráchu od http://www.kasa.cz/kuchynsky-robot-bosch-mum-4655-eu/. Utáhne i tuhé těsto na pizzu. Mám všechny možné doplňky, ale nijak extra je nepoužívám. Takový mlýnek na maso jsem použila snad jednou, ale občas se něco hodí.
    Předtím jsem léta měla úplně první foodprocesor, co dělala Eta. Občas by se hodil, umí zase jiné věci než klasický robot. Oboje má něco do sebe.
    A kdybych měla hodně velkou kuchyni, hodně peněz a hodně bych pekla, tak bych hned brala nějaký klasický Kenwood http://goo.gl/sS1AX 🙂

  2. No robot ti určitě pomůže. U nás se už 20 let používá Moulinex Genius 1000. Je to jiná kvalita, protože byl přivezen z Francie. 🙂 Zvládne asi všechno, co si jen dokážete představit. Nemá tedy masový mlýnek ale místo toho se používají sekací vrtulky. Kdybych si měl dneska něco pořídit, tak půjdu do Kenwoodu, jak už konstatovala Jitka. Máme ho ve škole ve školní jídelně, připravují se na něm školní svačiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *