Zlatá koruna

Koupila jsem jídlo pro dva na Slevomatu, protože to byly steaky a protože to bylo zhruba ve středu Plzně a protože psali něco o nekuřáckých prostorech. A ještě jsem měli výročí, tak se to hodilo.

Když jsem se  před odjezdem podívala podrobněji, kam to vlastně jedeme, tak jsem skoro padla na znak. Protože roh Koperníkovky přímo u Jižního nádraží v Plzni mi evokoval zakouřený pajzl s ožralama přede dveřmi. To opravdu není místo, kam bych šla dobrovolně. Ale když už jsem ten voucher zaplatila a doma byly v poledne prázdné hrnce, tak jsme jeli. A ještě, že jsme jeli.

Restaurace je evidentně nová a zařízená jednoduše, ale vše v dubovém masivu (to ocenil můj muž) a je tam úplně čistý vzduch, protože restaurace je kompletně nekuřácká (to jsme ocenili oba). Sice jsme měli pocit, že jídlo mohlo být i o něco dřív, ale čekání stálo za to. Oba jsme měli hovězí steak „Maminha“, dali jsme si hranolky a domácí americké brambory (fakt nebyly mražené) a jednou hříbkovou a jednou BBQ omáčku. Bylo to bez vady, slečna se zeptala, jak ho chceme propečený a tak propečený jsme ho dostali.

Ve volné chvíli jsme si pohlédli jídelní lístek, žádné šílenosti se nekonaly, ceny byly také přiměřené. Tak třeba ještě někdy vyrazíme.

A wifi mají bez hesla a svižnou.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *